Kalle Mihkels Elust ja Olust

January 4, 2007

Kes ma olen

Filed under: Uncategorized — Kalle Mihkels @ 9:26 am

Kalle Mihkels

Eesti on minu kodumaa, Tallinn minu kodu. Olen siin sündinud ja meheks saanud, lõpetanud keskkooli, loonud perekonna ja kasvatanud suureks tütre. Tartu Ülikoolist sain juristikutse, kuigi enamiku elust olen söönud teleajakirjaniku magusat, aga rasket leiba. Teinud sadu erinevaid saateid, ennekõike õigusteemalisi. Nagu elus, nii ka saateid tehes, olen järginud kindlat põhimõtet – olla aus esineja, televaataja ja enese suhtes.

Televisioonis olin televaatajate pilgu all ligi 35 aastat. Tänaseks olen tegev poliitikas. Poliitika – see on tegevus ühiskonna heaks. Tean kindlasti, et poliitikuks ei sünnita, vaid saadakse läbi elukogemuse. Ma ei usu neid vaevalt kahekümneseid „poliitikuid”, kes räägivad oma missioonist Eesti elu edendamisel. Arvan, et enamik neist näeb eelkõige ennast poliitikas ja oma poliitilises tegevuses isiklikus elus edasijõudmise vahendit. Sellist inimest ei nimetata poliitikuks, tema õige nimi on karjerist ! Ise olin arvatavasti kolmekümnene, kui sain aru, et see mida teen, ei ole mitte ainult äärmiselt huvitav ja meeldiv töö, vaid minu tehtud saadetest on kasu kuritegevuse vastases võitluses. Et neist võib olla kasu meile kõigile, kogu ühiskonnale. Usun, et just siis ärkas minus poliitik. Ning läbi paljude edasiste aastate jõudsin ma sinna, kus täna olen. Linnaosa vanema tööl on ainult üks tähendus – olla kasulik neile inimestele, kes siin elavad, õpivad ja töötavad. Olen seda tööd teinud tänaseks ligi kaks aastat ja teinud seda südamega. Tulemuse üle ei ole mina otsustaja, selle üle otsustavad Mustamäe elanikud. Muidugi ei ole tulemus kunagi absoluutne. Nagu ei saa kunagi valmis Tallinna linn, nii ei lõpe kunagi töö ka linnaosas. Ja nagu olen kogenud, ei ole kõik lahendused ka linnaosa valitsuse ja selle vanema kätes. Nii mõnegi hea teo tegemiseks on vaja soodsat poliitilist otsust, või lausa seaduseparandust kõrgemal tasemel.

Selle lehekülje mõte peaks minu arvates olemagi selles, et avaldada oma mõtteid ja lugeda teiste arvamusi sellest, mida saaks teha paremini. Et leida parimaid lahendusi linnaosa, linna ja riigi tasandil. Ja neid ellu viia. Et elu Eestimaal oleks rikkam, parem ja turvalisem meie kõikide jaoks.

  

Teie,

Kalle Mihkels

4 Comments »

 1. Jõudu Sulle, Kalle, ja teistele mustamäelastele!
  Head uut aastat!!!
  Roland

  Comment by Roland Tõnisson — January 5, 2007 @ 6:24 am | Reply

 2. sa oled ju vana miilits..

  Comment by ants — January 16, 2007 @ 1:49 pm | Reply

 3. Ilus blond poiss oled, nigu pildilt näha, aga mine nüüd koju

  Comment by jubejuss — January 17, 2007 @ 9:43 pm | Reply

 4. kas ma olen kalle mihkels?
  hmm 🙂

  Comment by ants — January 19, 2007 @ 3:58 pm | Reply


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: