Kalle Mihkels Elust ja Olust

January 9, 2007

Võsa-Pets isamaa-laastajatest prii !

Filed under: Uncategorized — Kalle Mihkels @ 9:10 am

Tore oli lugeda, et vana kolleeg Peeter Võsa, kellega koos sai pikka aega „Politseinädalas” krimiajakirjaniku rasket leiba söödud, astus nüüd respublikaanide ja isamaa-laastajate parteist välja. Või oleksite te ette kujutanud olukorda, et Võsa, kes sai kõvasti vastu näppe, kui näitas oma saates Lihula ausamba mahavõtmist, istuks ühe laua taga või kandideeriks ühes nimekirjas näiteks Juhan Partsiga. Sellesama punase kraana – Partsiga, kes ei julgenud pärast Lihula vanakeste ja koolilastega muidu kohtumagi minna, kui metsa peidetud politseiüksuse kaitse all. Võsa, kes oma esimesed telereporteri katsetused tegi minu saates, on hoopis teist masti mees. Vaba mees vabal maal. Teinekord isegi liiga „vaba”. Kas Võsa nüüd kohe endale uue partei otsib, pole teada, aga miks ka mitte. Erakondi, kelle mõtteviis „võsareporterile” sobiks, on ju küll – ikka need, kes õiguse ja õigluse eest seisavad. Pane samamoodi edasi, Pets !

10 Comments »

 1. [quote]Erakondi, kelle mõtteviis „võsareporterile” sobiks, on ju küll – ikka need, kes õiguse ja õigluse eest seisavad[/quote]Ei tea, kuidas kesikud õiguse ja õigluse eest seisavad? Nagu “Pravo i Pravda”? See, et keegi deklareerib, “meie seisame õigluse eest”, ei tähenda see seda, et see nii ka on. Mõttetu möla, Mihkels, mõttetu…

  Comment by Muidumeez — January 9, 2007 @ 12:15 pm | Reply

 2. Anna andeks Kalle Mihkels, aga teiste parteide laimamine on küll nüüd alla igasugust arvamist. Kuidas sa üldsegi kujutad ette ennast poliitikuna, sa oled lihtsalt väike emotsionaalne laps, kes pole veel suureks kasvanud. Vähemalt oma blogiga sa tõestad mida enamus arukad inimesed eestis teavad, Keskerakond on täis vargaid ning mõttelagedaid bürkoraate.

  Ma soovitaks sulle natukene 2-(fluoro-methyl-phosphoryl)oxypropane sisse hingate, teeks mõistuse sul korda. Võid soovitada seda ka oma parteikaaslastele! Nad naudiksid seda ka 😉

  Comment by Kalle — January 9, 2007 @ 2:02 pm | Reply

 3. Tore, et Teie suurepärase parteiga liitub alkohoolik, kes isegi kartsas kinni istunud. Mis sellest, tema ju oli see, kes rahvani tõi Lihula jama – seega on tegemist kangelasega. Või ütleks lausa, et piloot, kes lennuki ühes tükis maale tagasi toob, on suisa heeros ja Lenini ordeni kavaler, kuna ta ei tapnud lennukitäit inimesi. On ju Võsa samasugune vahendaja rahva ja võimu vahel.

  Erinevalt Savisaarest, kes suudab ise paar mõistlikku rida kirja panna, võiksite mõelda ise mõne suuvoodri peale, kes sõnu paremini seab!

  Comment by Veetlev Peeter — January 9, 2007 @ 2:13 pm | Reply

 4. sina, kes sa kuulud sellese erakonda kes tähistab Narva “vabastamist” ja kaitseb pronksmeest ei tohiks üldse siin midagi möliseda.

  Comment by bfxdb — January 9, 2007 @ 2:46 pm | Reply

 5. Masendav seltskond on saanud suurelt juhilt käsu blogi pidama hakata. Enne valimisi saab eedik taas kord öelda “TEHTUD!”.

  Comment by keski — January 9, 2007 @ 6:05 pm | Reply

 6. Kalle vaata peeglisse umbes pool tundi. Vaata kas pead vastu?!

  Comment by parasiil — January 9, 2007 @ 7:48 pm | Reply

 7. Huvitav küll, mida halba on Isamaa teinud, et neid põlastavalt “isamaa-laastajate partei”-ks võib nimetada? On nad näiteks inimestele Kohukese-kampaaniaga näkku sülitanud, kahtlasi kinnisvaratehinguid teinud, üritanud venelastele peesse pugeda või Eesti juhtpoliitikuid natsideks tembeldanud? Minu meelest Eestis ainult üks isamaa-laastajate erakond ja sellest pole võsapets teps mitte veel välja astunud.
  Mees, see postitus ajab pehmelt öeldes oksele.

  Comment by Kiki — January 9, 2007 @ 8:27 pm | Reply

 8. Mul oli jube hirm, et äkki tuleb meile ja kuidas ma siis tuntud näole ütlen, et ma parema meelega sotsiaalsetes eksperimentides ei osaleks.

  Comment by sirje — January 9, 2007 @ 9:20 pm | Reply

 9. Kirjuta parem kui hea on Nissan Primeraga lumetuisus mööda Tallinnat ummikus passida. See oli nii ilus jutt, mida sa meile autosalongis rääkisid.

  Comment by margo — January 9, 2007 @ 9:56 pm | Reply

 10. Meenub õigluse ja õiguse eest võitlev võsareporter, kes ajakirjandusliku eksperimendi (olgem ausad, tegelikult ikka ekskremendi) käigus üritas tallinna kohvikutes tasuta teed saada ja siis süütuid müüjanäitsikuid mõnitas. Et vahi millised kapitalistiraisad, ei anna tasuta teed mulle;)

  Comment by JB — January 10, 2007 @ 1:19 pm | Reply


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: