Kalle Mihkels Elust ja Olust

February 15, 2007

Tere jälle, sõbrad!

Filed under: Uncategorized — Kalle Mihkels @ 11:09 am

Pole ammu kirjutanud, heidavad mõned minu fännid ette. Olin tõesti vahepeal veidi tõbine, ilmselt seetõttu, et ei käinud suplemas, kuid valimisvõitlus sundis jälle teenistusse naasma. Nii et jälle rivis ja jälle blogimas.

Üks minu laastukeste aktiivsemaid kommenteerijaid on jubejuss. Loen ja naeran. Pole talentide puudust Eestimaal. Andekas mees see jubejuss. Mõni päev tagasi tegi ta minu ühe loo ainetel oma loo ja riputas selle oma leheküljele kenasti üles. Loodetavasti tõstab see tema blogi külastatavust Seal on muide palju muudki huvitavat lugemist. Jubejuss vabandab, et sai inspiratsiooni minu laastukesest. Pole siin midagi vabandada – lase nüüd olla. Kasuta vabalt ja tasuta!

Mulle tundub, et jubejuss on üks lahe säga, seetõttu kutsun ta koos Arkadi ZUKIGA, kes ka minu fänn ja terane sell, Mustamäe õllekasse debateerima teemal mis on õnn ja kuidas ja kust seda leida.Võib ka mõni muu teema olla, kuid see ei oleks nii huvitav. Aja lepime kokku, tavaliselt veedan kohalikus õlleks, mida peenemalt nimetatakse “Black Mount Pub”, oma lõunatunnikese, mis munitsipaalteenistujatele on seadusega ette nähtud. Tere tulemast!

Nüüd üks jubejussi lugu minu pisikeste täiendustega:

Nägin koshmaarse unenäo

Ükspäev käisin riigikogu infotunnis.
Olin just kõnepulti roninud kui avastasin, et justkui mingi okas oleks kurgus – no nuta või naera, häält ei saand kohe kuidagi suust. Igaks juhuks tegin mõlemat – nutsin ja naersin, noh et nagu poliitiliselt korrektne. Siis rääkis Reiljan anektoodi jänesest, kes pidi apelsini endale persse pistma ja samuti nuttis ja naeris, sest tagant pidi tulema hunt arbuusiga.
Olen küll maalt, aga juured on ikka nii läbi lõigatud, et ausalt öelda enam ei mõista hästi neid agraarnalju. Kas mäletate et Jüri Mõis tahtis ju kunagi üldse kõik eestlased linna elama saata

Õpetlik ja hariv lugu. Sunnib tõsiselt mõtlema ohtude üle, mis Riigikogu liikmeid igal sammul varitsevad.

 

Parimat,

Kalle Mihkels

10 Comments »

 1. Äh mis siin ikka pläkutada, kuigi kutse on muidu lahke ja võibolla isegi miks mitte, aga õnnest on kevade poole parem rääkida siis ei pea ise niipalju mõtlema. Kuigi tegelt on lihtne – õnn on siis kui keegi ei varasta ja ei tee vägivalda ja kui saad rahulikult oma asja nokkida, mitte nagu praegu, et peab muudkui võõrastes blogides kolama.

  Comment by Jubejuss — February 15, 2007 @ 2:51 pm | Reply

 2. No aga ei ole ju hullu, kuna miku ei tea ju milline juss on! Kes tahab võib ikka minna lõuna ajal õnnest lobisema. Parool on “jubejuss”. Kui keegi on ees, siis peab ütlema, et oled keegi Zuk. Ma läheks ise (ja ei räägiks siin seda head plaani), aga ma tööajal ma õlut ei joo. Tegelt ei joo üldse. Õlut, muud ikka joon. Tasuta joon tegelt vist mida iganes, kui samal ajal õnnest rääkida.

  Comment by Vali Dool — February 15, 2007 @ 3:00 pm | Reply

 3. Pealegi oleks minu esinemine jussi või ZUKina ilmselt raiskamine, kuna ma ei kandideeri. Sirje peaks minema ja ütlema, et on Arkadi. Mikul on kindlasti linnaosalehe fotograaf lähedal ja siis ilmuks lugu, “Kalle kohtub koomik ZUKiga ja tema/sama andeka venna Jussiga õnne teemadel”. Rahvas saaks loo, aga Sirje saaks näo tasuta lehte. Pärast nopiks veel Delfi üles ja… no kui seda nüüd mõni poliitik loeb, siis ta saab aru kui hinnalist infot siit tuleb.

  Comment by Vali Dool — February 15, 2007 @ 3:05 pm | Reply

 4. Ja ma EI kirjutan kahte eelmist postitust, kuna ma tahan ka lõunale pääseda. Miks, see on kirjas üleeelmises postituses. St sellessamas postituses, aga kommentaarides. No ühesõnaga veidi kõrgemal.

  Comment by Vali Dool — February 15, 2007 @ 3:06 pm | Reply

 5. Seda teavad ju kõik, et Evelyn on õnne Sepp. Mis seal pikalt debateerida. Teisalt olen ma Mihkelsiga nõus muidugi. Päev päevalt läheb aina raskemaks joomiseks korralikke põhjuseid leida.

  Comment by Arkadi Zuk — February 15, 2007 @ 8:40 pm | Reply

 6. Mina kardan et enne valimisi võin ma ennast kuidagi kahjustada. Aga samas peaks ju kevadel tulema Mustamäel Türi lillelaat või midagi sarnast, ma arvan, et seal ma mingi kui kaks õlut olen teind, siis tekib juba igasuguseid parandusettepanekuid, mida tõesti tahaks kellegi targemaga arutada. Ma kutsuks muidu enda juurde, aga meil pärdikud ajavad kogu aeg toad sassi

  Comment by jubejuss — February 15, 2007 @ 10:14 pm | Reply

 7. Kalle. sirje ütles, et sa ei maitse talle ja lubas sind imetada, kui sa piisavalt suur oled.

  nii kaebamise mõttes räägin.

  Comment by Arkadi Zuk — February 16, 2007 @ 12:18 am | Reply

 8. Noh, mis? See blogi on tapetud vist. Eutanaasia pigem lootusetult haigele blogile. Tänan tublit arstidekollektiivi võimaluse eest nautida kaunist tööd ja enam siia vist ei tule.

  Natuke kahju ka (mitte miilitsast).

  Comment by fänn — February 21, 2007 @ 10:40 am | Reply

 9. 🙂

  Comment by Janek — February 22, 2007 @ 9:16 am | Reply

 10. küll tuleb, kus ta ikka jääb!

  Comment by Fadeev — February 22, 2007 @ 12:18 pm | Reply


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: