Kalle Mihkels Elust ja Olust

February 27, 2007

Noore mehe foobiad

Filed under: Uncategorized — Kalle Mihkels @ 8:45 am

Valimiste eel on mõnedel kandidaatidel tekkinud omalaadsed foobiad. Küll tundub neile, et vastaskandidaadid saavad neist rohkem tele- ja leheruumi, küll tundub neile, et nende kallihinnaline elu on ohus. Viimati tuli sellega välja keegi Jaak Juske. Ja ausalt öeldes, saavutaski oma eesmärgi. Avalikkusele tundmatu nooruk sai oma nime meediasse. Pean minagi tunnistama, et teadsin ja austasin küll hr. Ants Jusket, aga Jaak-poisist polnud ma kuulnudki. Aga ennäe – eile õhtul nägin televiisorist noormehe näogi ära. Reklaam missugune ! Lubab endale relva muretseda ja puha. Kallis poiss, relva hankida küll ei maksa, see on mõeldud ikka meeste jaoks ja tahab jahedat pead ning külma närvi. Muidu lased endale veel jalga ja siis hakkad jälle otsima, keda süüdistada. Aga eks siis on ju Sinu jaoks ikka Keskerakond süüdi ! Nagu juba pikka aega kestnud külmades ilmadeski. Ja ära värise, nii kallihinnaline see Sinu elu küll ei ole, et selle kallale kippuda. Enne valimisi võib küll suurusehullustus tekkida, aga USA presidendiga end küll võrrelda ei maksa.

 

 

Parimat,

 

Teie,

Kalle Mihkels

13 Comments »

 1. Mina ka seda Juske-poissi ei mõista, eriti veel seda tema erihobi kangutada keskerakonna kuldseid mehi nagu Sepa Elmarit näiteks. Kurat nigu kahju oleks, et teine saab linnavalitsuses äri ajada. Poisike ma ütlen! Ja no see linnaosalehtedes keskerakondlaste väga esteetiliste nägude sära – no issand, nagu see oleks Juske raha, mis selle alla läheb?! Ärgu tõmmelgu, see on ju maksumaksja taskust.

  Comment by Jubejuss — February 27, 2007 @ 10:48 am | Reply

 2. Kelle elud siis kallimad on? Keskerakondlaste?
  Häbi ei ole sellist juttu ajada?

  Comment by huub — February 27, 2007 @ 11:24 am | Reply

 3. armas lehesaatja-kalle
  sinu fotosilmi halle
  tunnen tagumiku vahel
  ikka kui käin number kahel

  Comment by mustamäelane — February 27, 2007 @ 12:22 pm | Reply

 4. “Ja ära värise, nii kallihinnaline see Sinu elu küll ei ole, et selle kallale kippuda.”

  seda naeruväärset teksti lugedes jääb vägisi mulje, et Juske-poiss on jah, keskerakondlastele nottimiseks liiga vilets veli, aga põhimõtteliselt aetakse meeste hulgas muidugi asju tamasseri raudadega. tõeline mees vs poisikesed ja surnud mehed.

  Kalle, pisike, katsu mõista, et see ei ole mingi vestern. Kui sa ennast elementaartasemel väljendada ei suuda siis ole vait. Või oli vihje sellele, et te päris mehi ähvardate ja maha lasete tõsiselt võtmiseks?

  Comment by Jüri — February 27, 2007 @ 1:03 pm | Reply

 5. kalle, kuda sinusugune loll mees üldse kooli lõpetas???? äkki peaks uurima mis kohast sa selle paberi endale varastasid.

  kahju, et omal ajal politseisaadet tehes mõni narkar sulle oma süstalt säärde ei susanud, siis oleks ehk lollid sõnavõtud raskest haigusest põhjendatud

  Comment by peedik — February 27, 2007 @ 1:16 pm | Reply

 6. Kalle, häbi! Kunagi olid ka sina noor ja su elu oli midagi väärt! Ära nüüd kohe ninna karga noorematele asja eest teist taga, kõigil ikka oma elu, eks?

  Comment by Vali Dool — February 27, 2007 @ 3:33 pm | Reply

 7. Minu lugupidamine Kalle Mihkelsile,minu linnaosa vanemale.
  Mina tegelikult arvasin,et see oli Juske poisi intriig keskerakonna laimamiseks,aga tuleb välja et ikka tõesti keegi helistaski.
  Ei uskunud seda,sest on ju teada,et tänapäeval on võimalik kindlaks teha,kes on helistaja.
  Samas mõtlesin,et kuidas võib Juske seda välja mõelda,sest arvatavalt peaks temagi teadma,et igat helistajat on võimalik idendifitseerida.
  Hea,et see “mull” kiiresti lahendatud sai.
  Keaskerakonna vastastele oli see suureks pettumuseks muidugi.
  Edu Keskerakonnale valimistel,esimesele kohale kindlasti!

  Comment by Helje — February 27, 2007 @ 8:29 pm | Reply

 8. Issand halasta varastele ja nõdrameelsetele…

  Comment by jubejuss — February 27, 2007 @ 8:59 pm | Reply

 9. Tasus ikka kiigata siia. Ehkki vahepeal tundus autor käega löönud olevat (no mis sa räägid lollidele), aga see Juske, nii tühine kui ta ka poleks, motiveeris autorit kirjutama, imepisikeste tähtedega, aga ikkagi. Siit nipp – kuda saada vana miilits blogima. Ja niisiis kasutan juhust ja küsin professionaalilt – kui vanalt oleksin näiteks mina piisavalt mees plaanimaks relvaostu? Kas näiteks Elmar Sepp on piisavalt mees omamaks relva või plaanimaks selle soetamist? Kust see piir jookseb? Ja vastuteenena lahendan blogiautorile suure müsteeriumi – J. Juske on Tallinna (see linn, kus te elate) sotside esimees.

  Comment by fänn — February 27, 2007 @ 11:13 pm | Reply

 10. Mina arvan näiteks, et Elmar Sepp sobib relva kandma, sest tema tegeleb meil korteritega ja seal liigub raha ja kus raha liigub, seal võib tulistamiseks minna küll. Kuna aga Jaak Juske kortereid müüa ei paku, siis pühkigu ka suu relvadest puhtaks. Aga mis mina, eks seda teab Kalle paremini, sest tema alluvuses töötab ju Elmar Sepa kaasvõitleja Indrek Ahlberg. Kalle, mis jama teil nende meestega on, et nii kui midagi põnevat neilt teada tahetakse jäävad nemad haigeks või lähvad viinaravile?
  P.S Kas see oli Elmar Sepa autovrakk mis te noored sinna Rein Langile viisid vä? Kui oli siis viigu ikka tagasi ilusti, teine võib niimoodi ära kurvastada.

  Comment by jubejuss — February 27, 2007 @ 11:40 pm | Reply

 11. Aga ole hea vasta siin, ma tegelt ka ei taha suga õlut juua.

  Comment by jubejuss — February 28, 2007 @ 12:10 am | Reply

 12. Noortel meestel pole mitte ainult foobiad vaid ka voodimärgamine ja enneagne ejakuatsioon. Mäletan neid aegu küll. Elmaril oli noorest peast klaustrofoobia, seepärast ta neid suurema ruutmeetriga pindasid tahabki nii kangesti.

  Ma ka mõtlesin, et ei hakka suga jooma. Elmar hakkas ja näed mis sai. Ega sinusuguste vanakooli meestega jaksa ükski tempot hoida. Sa nagu mustamäe Smigun või ütleme nagu..piimanöu.

  Comment by Akadi Zuk — February 28, 2007 @ 7:13 am | Reply

 13. Minul oli ükskord enneaegne erajuk…erko…erakonn… ah see sõna mis ütlesid. A mul oli ta kaks aastat enne tähtaega ja ma alles hiljem sain aru, et nii oli. Noh ma algul ei saand aru, et mis see oli. Aga pärast alles sain. Tobe olukord eksole.

  Comment by Jubejuss — February 28, 2007 @ 8:18 am | Reply


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: